19.01.2022

יום רביעי

צילום: דוברות עיריית ביאליק

בזכות הפיס: מועדון אזרחים וותיקים יוצאי העדה האתיופית בקרית ביאליק

עיריית קריית ביאליק בסיוע מפעל הפיס מפעילה מועדון חברתי  עבור אזרחים וותיקים יוצאי העדה האתיופית.

זהו מועדון ייחודי שמהווה מוקד ומסגרת לפעילות חברתית-תרבותית-טיפולית. המועדון פועל שלוש פעמים בשבוע על מנת  לאפשר לאוכלוסיית הקשישים להתמיד בחיים פעילים ולקיים חיי חברה. במהלך המפגשים המועדון מספק פעילויות בתחום ריפוי ועיסוק, הרצאות בנושא הגיל השלישי , שמירה על אורח חיים בריא, התעמלות ועוד. בתחום החברתי באי המועדון מציינים ביחד את ימי ההולדת, מועדי וחגי ישראל.  

גם בתקופת הקורונה ממשיכים העולים לפקוד את "בית הידידות", בית המורשת  של עולי אתיופיה בקריית ביאליק, בו מתקיימת פעילות המועדון ולא מוותרים על אף מפגש. בפגישה עם ראש העיר  קריית ביאליק, אלי דוקורסקי, ציינו משתתפי המועדון כי הוא מהווה עבורם מוקד פעילות חברתית ומסייע בקליטתם בקהילה.

השירות לזקן באגף לשירותים החברתיים של עיריית קריית ביאליק אשר אחראי על הפעלתו של המועדון, מפעיל תוכנית מגוונת ועשירה למילוי שעות הפנאי של האוכלוסייה המבוגרת.

ראש העיר אלי דוקורסקי:" אני מודה למפעל הפיס שאפשר לנו לפתוח מועדון המיועד לאזרחים וותיקים מהקהילה האתיופית. המועדון שידרג באופן משמעותי את איכות חייהם של התושבים החברים בו ומעשיר את חיי החברה והתרבות שלהם".

מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

יוחנן וולאך
חדשות היום

תנו קרדיט לקבוצות הפריפריה

יוחנן וולאך, מכוכבי נבחרת ישראל למונדיאל מכסיקו-70', סוקר את השינויים הדמוגרפיים של קבוצות ליגת העל  בעשרות השנים האחרונות.  מרכז הכובד יצא, ובצדק, מגוש דן והתפרס

חדשות היום

עבודות תשתית נרחבות ברחוב מינץ בקרית אתא

העבודות מתבצעות במסגרת שיקום שכונות ותיקות בכל העיר במסגרת תוכנית הפיתוח העירונית, החלה עיריית עיריית קרית אתא בביצוע עבודות תשתית נרחבות ברחוב מינץ כחלק משדרוג

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות