04.07.2022

יום שני

צילום: דוברות עיריית כרמיאל

בהשקעה של למעלה משלושה מיליון שקל שודרגה והרחבה פינת החי בכרמיאל ואף ונוספו כ-200 חיות

ראש העיר משה קונינסקי שיזם וקידם את התכנית לשדרוג והרחבת פינת החי הממקמת ברחוב דרור, צמוד לכפר הילדים והפיכתה למקום אטרקטיבי: "עבודות השדרוג וההרחבה של פינת החי, ששטחה כמעט והוכפל, כללו: סלילת שבילים חדשים המאפשרים כניסה של מבקרים לכל מתחמי החיות, בניית מבנים – אורוות, דירים, אזורי מחיה ייחודיים לכל הזנים המיוחדים של החיות ונוספו כ-200 חיות ובהן:: איילים, סוסים ננסיים, חמורים, מגוון רחב של תוכים, כבשי אנגורה, טווסים, דורבנים ועוד".

צילום: דוברות עיריית כרמיאל

מעיריית כרמיאל נמסר עוד כי, עלות השדרוג וההרחבה של פינת החי, מומנה על ידי קרן העזבונות והעירייה וכי שעות הפעילות יפורסמו בקרוב לאחר תקופת הרצה. פינת החי תהיה פתוחה למבקרים פעמיים בשבוע בשעות אחה"צ ובשישי ושבת והכניסה לתושבי העיר תהיה ללא תשלום. בשעות הבוקר במהלך השבוע תתקיימנה בפינת החי בשיתוף עם רשת המתנ"סים פעילויות העשרה לתלמידי מערכת החינוך העירונית.

צילום: דוברות עיריית כרמיאל
מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

יכול גם לעניין אותך

חדשות היום

תחנת משטרה נחנכה באיבטין

משטרת ישראל / מחוז חוף ערכה הערב (א') טקס חנוכת נקודת משטרה ביישוב הבדואי אבטין בעמק זבולון. הטקס נערך במעמד השר לביטחון הפנים חה"כ עמר

חדשות חיפה

מתחמי מחזור חדשים בנהריה

נהריה ממשיכה את מהפכת המחזור. מתחם מחזור חדש הוצב ברחוב שפרינצק הכולל את כל סוגי פחי המחזור ובעקבותיו יוצבו יותר מ-30 מתחמים דומים בכל רחבי

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות