16.05.2022

יום שני

אילוסטרציה קרדיט: GFDL https://bit.ly/2Wt6iit

בדיקת התשתיות בגליל המערבי, לקראת הפעלת מתקן ההתפלה בגליל המערבי בשנת 2025, הסתיימה בהצלחה

רשות המים והספקים המקומיים קיימו בששת השבועות האחרונים שורה של בדיקות מקיפות לתשתיות המים באזור הצפון כחלק מההיערכות לקראת הפעלת המתקן

רשות המים ביחד עם ספקי המים האזוריים, חברת מקורות ובתאום עם משרד הבריאות סיימו היום פרוייקט מורכב שערך כשישה שבועות ובו הוזרמו מים מותפלים במערכות האזוריות והביתיות בעשרות ישובים בהם הערים כרמיאל ונהריה כניסיון והערכות לעתיד, מערך החירום של רשות המים שהועמד בכוננות חזר לשגרה.
לאורך כל תקופת הבדיקה לא נרשמו בעיות חריגות בצנרת. רשות המים והתאגידים המקומיים טיפלו ב-8 מקרים בודדים בהם התקבלו תלונות על תופעת מים אדומים באמצעות שטיפה של הצנרת.

לסיכום – בתום שורה של בדיקות מקיפות לא הייתה השפעה של מים מותפלים על מערכות המים בישובים.

גיורא שחם מנהל רשות המים: התהליך שהסתיים היום נעשה כדי להיערך ולהבטיח אספקת מים אמינה לתושבי אזור הגליל המערבי. רשות המים רואה בהקמת מתקן התפלה נוסף חלק בלתי נפרד מאחריותה לאספקת מים רצופה ובטוחה לכלל צרכני המים ובכללם תושבי הגליל המערבי.

מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות