18.05.2022

יום רביעי

בצילום הראשון (הרשמי עם החולצות הצהובות) מימין לשמאל: אלמוג הירש-עוזר, תמי אייזן-מנהלת, יוסי בוכניק-מאמן, רון מאיר, רון נחום, בן יוסף, אסף גבאי, עילאי שפיצר, נועם פאפו, עידו גוברמן, אורי הרוש, מנהל ענף הכדורסל, אלי הבר, מנואל ארוטוניאן, אוראל עמנואל, אריאל אמסלם,שחר כהן, ירין ישראלי ונועם בם. צילום: דוברות העירייה

ארבעה תארים לקבוצת הנוער של מכבי קריית מוצקין בכדורסל

מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

היסטוריה בעולם הכדורסל. אפילו פיני גרשון לא נשאר אדיש קבוצת הנוער של מכבי קריית מוצקין עשתה את הבלתי יאומן והדהימה את עולם הספורט הישראלי. בתוך שנה היא קטפה לא פחות מארבעה תארים: עליית ליגה ללאומית, זכייה בגביע האיגוד, אליפות מחוז חיפה לבתי הספר התיכוניים ועליית ליגה כקבוצת בוגרים. חניכיו של המאמן יוסי בוכניק הם קבוצת הנוער היחידה בישראל שפועלת אף כקבוצת בוגרים. גאווה מוצקינאית ישראלית.

האוהד מספר 1 של הקבוצה, ראש העיר, חיים צורי התרגש: ״הישג נפלא של הנוער שלנו שבאמת עשה פה משהו בקנה מידה היסטורי, אני לא זוכר ארבעה הישגים של קבוצה בשנה אחת בלבד. אני מברך את המאמן יוסי בוכניק ואת כל השחקים המוכשרים. קריית מוצקין על המפה.

מנכ״ל העמותה לקידום הספורט, אברי מונצ׳ר: ״שנה מיוחדת עשתה הקבוצה הזו יחד עם המאמן בוכניק שראוי לכל המחמאות. העמותה השקיעה ונתנה את כל הכלים לקבוצה על מנת להצליח ואני שמח על כל ההישגים״.

מאמן הקבוצה, יוסי בוכניק: למעלה מ-35 שנים אני מאמן כדורסל מעולם וחוויתי המון הישגים אבל קבוצת נוער כזו עם ארבעה תארים בשנה, זה הישג ייחודי ואני שמח שזכיתי לצעוד ולאמן את הנוער הנפלא הזה״.

אושיית הכדורסל, פיני גרשון לא חסך מחמאות: ״כל הכבוד לקריית מוצקין. זה באמת נדיר וזה מראה על השקעה מרובה ועל כך שהשחקנים מאומנים היטב ומוכשרים. תמשיכו להצליח.

צילום: דוברות העירייה

שתפו עכשיו

יכול גם לעניין אותך

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות