16.05.2022

יום שני

אינה קיסלב (קרדיט: אלבום פרטי)

ארבעה מנהלי מוסדות חינוך חיפאיים נבחרו כמנהלים פורצי דרך

משרד החינוך בחר בשלושה מנהלי בתי ספר ומנהלת גן ילדים כמנהלים פורצי דרך לשנת הלימודים תשפ"ב במחוז חיפה

הפרס, המוענק זו השנה הראשונה, יוענק לאינה קיסלב – מנהלת חטיבת הביניים בסמת, מלי ממן – מנהלת בית הספר לחינוך מיוחד אורים, ערן ברסלר – מנהל חטיבת הנעורים ליאו בק ולשרה אדנני – מנהלת גן רימונים.
אדנני תתמודד על הפרס גם ברמה הארצית.

המנהלים זכו בתואר המכובד על תפיסתם החינוכית פורצת הדרך במישורים הערכיים, הפדגוגיים והקהילתיים. ועדת הפרס ציינה כי התרשמה שכל אחד מהמנהלים זוכים להערכה ולמוניטין בקהילה בה הם מחנכים וכי הם יוצרים חיבורים משמעותיים עם עיריית חיפה ומשרד החינוך, התורמים רבות לקידום התלמידים.

שרה אדנני – מנהלת גן רימונים בקריית שמואל, היא בעלת מאור פנים, מהווה מודל השראה לחריצות, מקצועיות, מסירות, יזמות, קשר עם הקהילה, יחסים בין אישיים מצוינים המקדמים שיח מקרב ומכיל. שרה, רואה בעבודתה שליחות ומאפשרת ביטוי אישי לכלל הילדים בגנה. שרה נבחרה כמנהלת פורצת דרך ברמה המחוזית וכעת היא מועמדת לקבלת הפרס הארצי.

אינה קיסלב, מנהלת חטיבת הביניים בסמת, זכתה בפרס על היותה מנהלת צנועה, בעלת מנהיגות שקטה אך נחושה. היא מובילה התנסות של התלמידים בעולם ההייטק, מגייסת שותפים מהטכניון, אוניברסיטת חיפה, אינטל, אלביט, פיליפס ועוד. אינה השכילה ליצור תרבות בית ספרית חדשנית אשר פותחת צוהר לעולמות ומקצועות מסקרנים ורלוונטיים.

שרה אדנני (קרדיט אלבום פרטי)

מלי ממן, מנהלת בית ספר "אורים" לחינוך מיוחד, מובילה מסגרת חינוכית בה לומדים 73 תלמידים בעלי אפיון של קשיים רגשיים-התנהגותיים, בכיתות א'-ט', המגיעים ממגוון הרשויות במחוז. עשייתה החינוכית הובילה את בית הספר לקבלת פרס הצטיינות מחוזי בתחום הנגישות, אורח חיים בטוח וזה"ב.

מלי ממן (קרדיט: אלבום פרטי)

ערן ברסלר, מנהל חטיבת הנעורים לאו בק, ניכר בשאיפתו לשנות ולהביא את עולם הערכים שלו ושל צוותו לתוך כל תכנית. הוא פרץ את כל המרחבים בבית הספר: פדגוגיים, זמן, מקום וגיל. ערן ידע ליצור שותפויות בין תחומי הדעת, שיעורי החינוך, תנועות הנוער, קהילת ההורים והתושבים בשכונה ומועצת התלמידים. הוא יצר בבית ספרו סביבה חינוכית המאפשרת הטמעת מיומנויות חברתיות ורגשיות בתוך מקצועות הלימוד והוביל לאקלים חינוכי מיטבי וליצירת שפה אחת בין המורים מתחומי הדעת השונים.

ממינהל החינוך בעיריית חיפה נמסר כי העיר חיפה גאה במנהלים שנבחרו, המייצגים את המגוון והייחודיות החיפאית. כל אחת ואחד מהם מהווים דוגמא ומופת לשליחות החינוכית בה התברכו אנשי החינוך בעיר והתלמידים הלומדים בחיפה.

ערן ברסלר (קרדיט: אלבום פרטי)
מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות