27.05.2022

יום שישי

צילום: דוברות תחנת חיפה כבאות והצלה

ארבעה לכודים חולצו משריפה שפרצה בבניין בחיפה

במהלך הלילה התקבלו במוקד 102 של מחוז חוף שיחות המדווחות על שריפה בחדר מדרגות של מבנה מגורים בן ארבע קומות ועשן רב החודר לדירות ומסכן דיירים לכודים ברחוב ברוך הכהן שבשכונת שער העליה שבחיפה.

המוקדנים שקיבלו את השיחות במשלט המחוזי ביקשו את הדיירים להסתגר בבתיהם ונתנו להם הנחיות הסתגרות מצילות חיים כשבמקביל הזניקו את לוחמי האש מתחנת חיפה בפיקודו של רשף שחר בראונר.

הלוחמים הגיעו במהירות והחלו בחילוץ ארבעה דיירים בינהם ילד בן 11 שהעשן חדר לביתם ואיים על חייהם. מיד אחר כך התפנו הצוותים לכיבוי מהיר של ארון החשמל הבוער, שחרור העשן וסיום הארוע המורכב.

למרבה המזל איש לא נפגע באירוע אך נזק נגרם , הבוקר יגיע חוקר דליקות שיבדוק מה גרם לפרוץ השריפה.

בהמשך להודעה על השריפה ברחוב ברוך הכהן שבחיפה, חוקר דליקות של מחוז חוף הגיע למקום ומממצאים ראשוניים עושה רושם כי השריפה החלה בעקבות הצתה מכוונת.

צילום: דוברות תחנת חיפה כבאות והצלה
מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

יכול גם לעניין אותך

מדע ובריאות

יום בטיחות הילד התקיים במרכז הרפואי לגליל

במרכז הרפואי לגליל נערך היום (חמישי) יום בטיחות הילד, בשיתוף ארגון בטרם לבטיחות ילדים.במסגרת היום המיוחד הוקמו בכניסה לאגף ילדים ולאגף נשים ויולדות דוכנים שונים

חדשות היום

צו סגירה הוצא למקום המשמש להימורים בנשר

המשטרה חשפה לפני כשבועיים מקום המשמש להימורים בנשר ואתמול הוצא צו סגירה למקום במסגרת אכיפה ממוקדת ויזומה של תחנת משטרת נשר נגד מחוללי פשיעה ובהם

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות