27.07.2021

יום שלישי

צילום: אולגה סולן

"אצלנו בבית תמיד היינו ליכוד. אם הוא רוצה ללכת עם בנט שיילך מהבית"

כך טענה האישה אז, אבל נאותה לשמור על הזוגיות.
השבוע עם הקמת הממשלה החדשה היא מחדשת את בקשת הגירושין.

הדרמה הזו החלה כאמור בתחילת השנה.
בני הזוג נשואים כבר למעלה מ- 23 שנים. השינוי הדרמטי החל לפני שנה כאשר לאישה התברר כי בעלה שהיה תומך ליכוד נלהב "בגד" והעביר את תמיכתו לבנט.

"האישה לא נפגעה מהמהלך הזה כמו שנפגעה מהעובדה כי בעלה הסתיר אותו במשך חודשים ארוכים", טענה באמצעות עורכי הדין שרין וגדלי סולן.
כזכור הפיצוץ הגדול אירע ברגע שהבעל סירב לתת לאשתו את הנייד לאורך תקופה. היא היתה בטוחה שבעלה מנהל רומן. הבעל הקפיד אז לטעון כי לא היו דברים מעולם, "אני לא מנהל רומן עם אף אישה ומותר לי לשמור על פרטיות בטלפון שלי", טען אז.

אחרי שורה של דיונים הושגה בשעתו פשרה לפיה הבעל לא חושף את התכתבויותיו מהעבר אבל לא ימנע ממנה גישה לטלפון הנייד שלו בהמשך. למרות הסיכום ,הבעל לא עמד בהבטחתו והטלפון נשאר מחוץ לתחום. דיאלוג בין עורכי הדין של האישה והבעל הביא לפשרה לפיה הבעל יחשוף את הסיבה האמיתית למניעת הגישה לנייד שלו, ובכך ימנע גירושין, העריכו אז עורכי הדין שרין וגדלי סולן.

האישה הסכימה לתנאי החדש ורק אז התברר כי בעלה החליט לנטוש את התמיכה בבנימין נתניהו ולתמוך בבנט וכי ההתכתבויות הארוכות בנייד שלו היו מעצם חברותו בקבוצות תמיכה בווצאפ בבנט. 
" אצלנו בבית תמיד היינו ליכוד. אם הוא רוצה ללכת עם בנט שילך מהבית", אמרה אז האישה.

השבוע, אחרי שהתברר כי ממשלת בנט תקום ונתניהו הולך הביתה, חידשה האישה בסוף השבוע את רצונה להתגרש מבעלה. "חודשים ארוכים מתנהלים בינינו ויכוחים בנושא", אמרה.

"הוא זה שהעביר אותי לפני שלושה עשורים לתמוך בליכוד ויחד הפכנו לפעילים באיזור שלנו, דחפנו, אירגנו והובלנו כל מיני מהלכים למען ביבי.
אם הוא הפך את עורו ברמה הזו, זה סוג של בגידה ואין לי מה להיות איתו יותר".
עו"ד סולן שלחה את האישה לגישור בטרם תוגש תביעת גירושין.

מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

חדשות היום

"לילה לבן" באתרי התיירות בעמק יזרעאל

מגוון פעילויות לאור ירח מלא ברחבי העמק ב23-24/8/21 המועצה האזורית עמק יזרעאל היא אחת המועצות האזוריות הגדולות בישראל ובה 40 ישובים, הממוקמים במרחב תיירותי עצום

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות