27.07.2021

יום שלישי

קליש רותם באדיבות סיעת "חיים בחיפה"

אפל מאמינה בחיפה: ענקית הטכנולוגיה מתייצבת לצד ענקיות ההייטק העולמיות ומביעה אמון בחיפה

ראש עיריית חיפה, עינת קליש רותם: "ענקית הטכנולוגיה מתייצבת לצד ענקיות ההייטק העולמיות ומביעה אמון בחיפה. הרחבת פעילותה של אפל בעיר משתלבת במאמצי העירייה ששמה לפתח את תחומי התעשיות עתירות הידע כעוגן כלכלי חשוב וכמקור תעסוקה ופרנסה איכותיים לאלפי תושבי חיפה

ראש העיר התייחסת לדבריה להודעה על העסקה שנחתמה ע"י החברה  לשכירת כ – 28,000 מ"ר בבניין הכולל גם 620 מקומות חנייה תת-קרקעיים.  
פארק מת"ם משתרע על שטח של מעל 300 אלף מ"ר ומאכלס עשרות חברות הייט טק ומאכלס את מרכזי במחקר והפיתוח של עשרות חברות היי טק בינלאומיות בהן: אמזון, אינטל, מייקרוסופט ,גוגל יבמ ועוד.
עו״ד דוד עציוני, יו״ר החברה הכלכלית לחיפה: ״אנו מברכים את אפל על הבחירה בחיפה ובפארק מת״ם. יש כאן את האקו-סיסטם המגוון ביותר בישראל וזו בדיוק הדרך למשוך צעירים להגיע ולעבוד בעיר. זו בשורה גדולה לחיפה הטומנת בחובה הזדמנויות רבות והגעתה על רקע משבר הקורונה מעודדת וחשובה ומעידה כי לחיפה הבסיס האיתן לחיזוק כלכלי״.

איתן גונטר

איתן גונטר

כתב מערכת כרמליסט

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

חדשות היום

מהפכה במגרשי הספורט בקריית ביאליק

מועצת העיר קריית ביאליק אישרה בישיבתה האחרונה מיום 21.7.2021, תקציב של 1.5 מיליון שקלים להקמת מגרשי קטרגל מדשא סינתטי בכל שכונות העיר. במסגרת הפרויקט יוקמו

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות