18.10.2021

יום שני

ביקור במרכז הרפואי לבריאות הנפש מזור בעכו. מימין לשמאל: מנהלת המרכז הרפואי לבריאות הנפש מזור ד"ר קרן גינת, ח"כ מופיד מרעי, מנהלת הסיעוד במרכז הרפואי איה ארבל (צילום: גדי נס, דובר ביה"ח מזור בעכו)

"אני מתגייס לסייע למרכז הרפואי לבריאות הנפש מזור בעכו", כך אמר ח"כ מופיד מרעי

ח"כ מופיד מרעי , אל"מ במיל', לשעבר ראש המועצה המקומית חורפיש, מח"ט החרמון ועוד, ביקר אתמול במרכז הרפואי לבריאות הנפש מזור כאורחה של מנהלת המרכז הרפואי
ד"ר קרן גינת אל"מ במיל' לשעבר ראש החטיבה לבריאות הנפש בצה"ל.

ח"כ מרעי סייר במחלקות השונות במרכז הרפואי ולמד מקרוב משיחות עם הצוותים והמטופלים על הקשיים שעימם מתמודדים הן הצוותים הרפואיים והעובדים והן המטופלים והמאושפזים והרצון העז של הנהלת המרכז הרפואי לשדרג את תשתיות בית החולים, להמשיך בפעילותו ולהתפתח תוך שימת דגש על סביבת האשפוז.

ד"ר קרן גינת ביקשה
מח"כ מופיד מרעי לסייע כחבר כנסת ובמיוחד כאיש ציבור בכיר בצפון בהגדלת התקציבים הנדרשים לביה"ח על מנת שיהיה ביכולתם של הצוותים הרפואיים והעובדים להתמודד עם מצוקת האשפוז וכמו כן עם האתגרים הניצבים בפניהם בכדי שיהיה ביכולתם להעניק את מיטב הטיפול הרפואי המקצועי למטופלים ולמאושפזים. ד"ר גינת הביעה את תקוותה שהמשאבים הכספיים שהוקצו לתחום בריאות הנפש בתקציב 2022, יסייעו למרכז הרפואי מזור ויענו על הדרישות למען רווחתם של המטופלים.

ד"ר גינת, סגנית מנהלת המרכז הרפואי ד"ר לורה שרוני ומנהלת הסיעוד איה ארבל סקרו בפני ח"כ מופיד מרעי את פעילותו של ביה"ח מזור והתמודדותו גם במהלך התקופה המאתגרת של הקורונה וציינו לשבח את המסירות הרבה של הצוות הרפואי ועובדי המרכז הרפואי הרואים בעבודתם שליחות.

ח"כ מופיד מרעי הביע כאמור את רצונו להתגייס ולסייע למרכז הרפואי והביע את הערכתו הגדולה לצוותים הרפואיים ולעובדי המרכז הרפואי על עבודת הקודש שהם עושים.

ביקור במרכז הרפואי לבריאות הנפש מזור בעכו. מנהלת המרכז הרפואי לבריאות הנפש מזור ד"ר קרן גינת, ח"כ מופיד מרעי (צילום: גדי נס, דובר ביה"ח מזור בעכו)
מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

חדשות היום

ראש העיר כרמיאל משה קונינסקי, השתתף כאורחו של שגריר רוסיה בישראל באירוע חגיגי לציון 30 שנה לכינון היחסים הדיפלומטיים בין ישראל לרוסיה

ראש העיר כרמיאל משה קונינסקי , הוזמן לאירוע החגיגי שהתקיים בביתו של של שגריר רוסיה בישראלנטולי דמיטרייביץ' ויקטורוב בהמשך לביקורו של השגריר בכרמיאל ומתוך הרצון

חדשות חיפה

טקס זיכרון לזכרו של רה"מ המנוח יצחק רבין ז"ל ומפגש ייחודי, "אסיפה ישראלית", התקיימו בכרמיאל במעמד ראש העיר משה קונינסקי

מאות מתושבי כרמיאל והסביבה ובהם בני נוער רבים, השתתפו אמש (יום ראשון) ברחבת היכל העירייה בכרמיאל במפגש ייחודי ייחודי. "אסיפה ישראלית" ובהמשך בטקס זיכרון –

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות