03.08.2021

יום שלישי

"אנחנו קוראים לאוהדים לבוא ולהיות חלק מקבלת ההחלטות במועדון"

מועדון הכדורסל מכבי חיפה ערך לפני זמן קצר מסיבת עיתונאים מיוחדת בה הוצג הספונסר החדש של המועדון חברת נקסט אורבן שתשמש כספונסר הראשי של המועדון.

זאת ימים בודדים בלבד לאחר עזיבתם של הבעלים ג'ף רוזן והמנכ"ל אסף רוזנבלט את המועדון.
במסיבת העיתונאים השתתפו יו"ר האגודה אילן בק, המנכ"ל הנכנס רועי שווץ ,הפורוורד דניאל קופרברג שחוזר למועדון וישמש כקפטן הקבוצה והמנכ"ל של נותנת החסות הראשית של הקבוצה נקסט אורבן יוסי כהן.

כזכור לפני עזיבתו של הבעלים ג'ף רוזן ירד המועדון לליגת הלאומית בפעם השנייה תוך ארבע שנים וישחק בעונה הבאה בליגה הלאומית.

למרות זאת מטרת המועדון היא לעלות בחזרה לליגה הבכירה וכמה שיותר מהר. לשם כך מעוניין אילן בק בזהות חיפאית כאשר המאמן עדיין לא נבחר ותלוי הרבה במידת התקציב שיהיה.

בנוסף הערב צפויה פגישה בין בק לנציגי האוהדים בה יוצע להם להיות שותפים בדירקטוריון ובקבלת ההחלטות במועדון.

דבר נוסף שעדיין לא פתור הוא עניין התמיכה העירונית.
בק כבר הודיע כי אם לא יגיעו להבנה עם עיריית חיפה על התמיכה הכספית הנדרשת ישקול המועדון לעבור ולשחק באחד האולמות בנשר או בקריות.

"המועדון נמצא במצב לא פשוט ולא הייתה לי ברירה אחרת אלא להירתם למען הצלחתו"
פתח בק את דבריו."יצרנו קשר עם ארגוני אוהדים ואנחנו קוראים לקהל לבוא לעזור לנו ולהיות חלק מהמועדון, אין להם ברירה אחרת אלא לבוא ולעזור לנו בניהול המועדון. זו הזדמנות חד פעמית לבוא ולייצר מציאות חדשה. האוהדים צריכים להבין שזה הזמן לעבוד יחד ולהחזיר את מכבי חיפה למקומה הטבעי. הספורט שייך לאוהדים ומלבד תמיכתם ביציע אנחנו מציעים להם לבוא ולקחת חלק בניהול המועדון. כל מי שהיה במשחק האליפות של מכבי חיפה כדורגל בסמי עופר יודע שהאצטדיון יכל היה להתמלא גם פי שלוש. מבחינתי כאוהד אלה היו רגעים של צמרמורת שאני מאמין שיכולים לחזור גם בכדורסל. העיר ירוקה וגם מחוץ לעיר יש למכבי חיפה לא מעט אוהדים.

בנוסף הקבוצה הבוגרת תתחבר מיידית לנוער וליוצאי מחלקת הנוער.
החתמנו את דניאל קופרברג שיהיה קפטן הקבוצה ובעזרת השם יוביל את הקבוצה חזרה לליגת העל. אין ספק שזה איתות לדרך בה אנחנו רוצים לראות את הקבוצה בעתיד.

כדי לאפשר בניית קבוצה איכותית ולהסתכל למעלה לערב עלייה חזרה לליגת העל וליעדים גבוהים נוספים, המשאבים הכספיים הם חלק עיקרי, אני שמח לבשר שחברת נקסט אורבן תהיה הספונסר הראשי של מועדון הכדורסל מכבי חיפה. הסכמת נקסט אורבן ושל המנכ"ל שלה יוסי כהן קריטית ותוביל להישגים לקבוצה וגם תגרום לגורמים רבים אחרים לתמוך בקבוצה.

הצלחת המהלך תלוייה באופן קריטי בתמיכתה של עיריית חיפה בקבוצה ובעומדת בראשה.מכבי חיפה תלויה בתמיכה של העירייה בשביל לחזור לגדולתה ואנחנו נפנה אליה עוד היום על מנת לקיים פגישה בנושא.
אנחנו מתכננים להעמיד את מכבי חיפה על הרגליים ולבנות קבוצה בריאה לשנים הבאות.

הזמן קצר והמלאכה מרובה, אנחנו מתכוונים להיפגש ולהודיע בימים הקרובים על צוות האימון של הקבוצה ולבנות במהירות קבוצת כדורסל שמחה, צעירה ורעבה.
בסיום דבריי ארצה להודות למר ג'ף רוזן על תמיכתו בקבוצה במשך 14 השנים האחרונות.
בתקופתו של ג'ף השיג המועדון את האליפות היחידה ועוד אינספור רגעים שמחים אחרים ועל כך ראויה ההוקרה והתודה ירוק עולה !

מנכ"ל נקסט אורבן יוסי כהן:
"אני נרגש לשבת במעמד הזה, חברת נקסט אורבן היא חברת התחדשות עירונית שפועלת בחיפה מתוך אמונה בעיר. אנחנו אוהבים את העיר חיפה ומאמינים בחשיבות של הספורט החיפאי.כשאילן פנה אליי הבטחנו לו שנעמוד לצידו ולא נתן בשום פנים ואופן למכבי חיפה לשקוע.אחרי מספר שנים שאנחנו תומכים בספורט החיפאי ובמכבי חיפה החלטנו שנגדיל את התמיכה השנה במטרה לעזור למועדון לעמוד על הרגליים ולהתנהל בצורה ראוייה.

מועדון מפואר כמו מכבי חיפה חייב להיות בליגת העל, אני קורא מכאן לעיריית חיפה והעומדת בראשה לחבק את המועדון ולעזור לו לחזור להיות גאוות העיר.אני בטוח שעם תמיכה של העירייה מכבי חיפה תחזור למקום הראוי לה".

קפטן הקבוצה דניאל קופרברג "אני מתרגש לחזור למועדון בו גדלתי, לאנשים שעזרו לי להתפתח ולהגיע לאן שהגעתי.
המטרה זה לעלות בחזרה לליגת העל,הכי חשוב זה לקרוא לקהל שיגיע בהמוניו ולתמוך בנו כי בלעדיו זה יהיה קשה" סיכם קופרברג.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

היערכות משטרת ישראל לקראת משחק הכדורגל בין מכבי חיפה לקבוצת טורשהאבן מאיי פארו במסגרת הקונפרנס ליג שייערך באצטדיון סמי עופר ביום ה׳ 5.8.21 החל מהשעה 17.00

שוטרי משטרת ישראל ומאות סדרנים ומאבטחים יתפרשו החל משעות אחה"צ באצטדיון ומחוצה לו על מנת לשמור על הסדר והביטחון, לצד הסדרת התנועה. המשחק יחל בשעה

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות