30.07.2021

יום שישי

אלביט מערכות

אלביט מערכות זכתה בחוזה בהיקף של 96 מיליון דולר

חיפה, ישראל, 29 בנובמבר 2020 – אלביט מערכות בע"מ (NASDAQ: ESLT, TASE: ESLT) ("אלביט מערכות" או "החברה") הודיעה היום כי זכתה בחוזה בהיקף מוערך של כ-96 מיליון דולר לספק למדינה באירופה מרכז לאימון משימתי למסוקים וכן שירותי תמיכה, לאימון טייסי וצוותי האוויר של מערכי המסוקים של חילות האוויר, היבשה והים של המדינה. החוזה יבוצע על פני תקופה של 9 שנים, עם אופציה להארכת התקופה לאספקת שירותי התחזוקה ב-10 שנים נוספות. 

 המרכז לאימון משימתי למסוקים הנו מרכז אימון מסוקים מקושר ומוכוון משימה הכולל מספר פלטפורמות, אשר יספק אימון רב-שלבי לטייסים וצוותי אוויר של מערכי המסוקים של כוחות הביטחון של הלקוח. מרכז האימון החדש יאפשר אימון טקטי מדמה מציאות תוך שימוש בכלל המערכות שעל המסוקים במגוון רחב של תרחישי משימה. המרכז לאימון משימתי למסוקים מבוסס על הטכנולוגיות הייחודיות והניסיון המבצעי המצטבר של החברה ממרכזי האימון המשימתיים הטקטיים למטוסי הקרב. 

 יורם שמואלי, מנכ"ל חטיבת כלי טיס באלביט מערכות, אמר: "חוזה זה מבליט את צורך הגובר של כוחות ביטחון למנף טכנולוגיות מוכחות לשם שיפור המוכנות תוך הפחתת עלויות".

מערכת ה"סימולטורים המקושרים", המהווה את ליבת מרכז האימון והסימולציה, הינה מערכת ייחודית  המאפשרת אימון סימולטיבי משולב בין מתאמנים שונים, הן בתוך חיל האוויר והן ברמה הבין זרועית. צוותי האוויר יכולים להתאמן במבנים של זוגות, רבעיות ושמיניות תחת בקרה מלאה של בקרי טיסה שנוטלים חלק מרכזי באימון. המערכת מאפשרת קישור למערכות אימון אחרות הנמצאות בשימוש צה"ל כמו מערכות למפעילי מל"טים ולכוחות קרקע.

כמו כן, המערכת הזו מאפשרת אימון משותף על תרחישים מבצעיים, גם כאשר המתאמנים השונים נמצאים בריחוק גיאוגרפי האחד מהשני.איכויות האימון המבצעי שמושגות במרכז לאימון משימתי מאפשרות לחיל האוויר להחליף חלק מגיחות האימון המבוצעות כיום במטוסי הקרב, לאימון במאמני הטיסה ולנצל טוב יותר את המשאבים הקיימים.

מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

חדשות היום

הבלאגן ברחוב הסייפן – עקיצה ב 54 שניות

אפילו חיפאים ותיקים ומנוסים ייאלצו להודות במבוכה שאינם יודעים היכן ממוקם רחוב סייפן. מדובר ברחוב קטן ושליו ללא מוצא באורך כולל של כ200 מטר, הממוקם

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות