28.07.2021

יום רביעי

קרדים צילום של עו"ד גלית צור- ענת אור קזולה

"אישה היא בת מלך ויש להתנהג אליה בהתאם"

"אישה היא בת מלך ויש להתנהג אליה בהתאם" בעיקר כלה צעירה, כך אמרו הרבנים.

ואוי לגבר שיזלזל בה וישפיל אותה ומסתבר שלא רק הגבר, אלא המשפחה שלו ובעיקר אמו התנהגו אליה ערב חתונתה ובימים שאחרי בצורה משפילה ומזלזלת ובשל כך חוייב בפיצוי כתובה 100,000 שח!

הבעל ערער ובית הדין הרבני הגדול ניהל בפנינו דיון ארוך ומורכב.איך על שלושה ימים או אפילו שנה ( עד מועד הגט בפועל ) אפשר לחייב על סכום גבוה שכזה,כאשר הכתובה או פיצויי הכתובה לא ניתנים בגין עוגמת נפש.הם לא יצאו מזה.כשאלו שמעו שוב את הצדדים התפלפלו ובסוף החליטו שמגיע לה והשאירו החיוב כפי שנפסק באזורי, בטענה כי ״כאשר אין ספק שהיה רצון מצד האישה לשפר והתרשמותנו שהעומד לרועץ היו בעיקר ממשפחת הבעל ״

התיק אשר בו יוצגה הכלה ע"י עו"ד גלית צור, למעשה הסתיים לפני חודש אבל רק כעת הסתיים בפועל, לאחר שצד השני הגיש עוד נסיון ערעור שנדחה גם הוא.
מצ"ב פס"ד האזורי עם כל הפירוט ופס"ד של הגדול – הרב לאו- שדחה את ערעור הבעל – לחץ כאן לקריאת הפסק דין

קרדיט פס"ד עו"ד גלית צור

מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

חדשות היום

מהפכה במגרשי הספורט בקריית ביאליק

מועצת העיר קריית ביאליק אישרה בישיבתה האחרונה מיום 21.7.2021, תקציב של 1.5 מיליון שקלים להקמת מגרשי קטרגל מדשא סינתטי בכל שכונות העיר. במסגרת הפרויקט יוקמו

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות