05.08.2021

יום חמישי

בראשית סיום שנה צילום: דוברות מועצת בנימינה- גבעת עדה

אירועים מרגשים בסיום שנת הלימודים בבנימינה וגבעת עדה

מוניק ווקנין מנהלת אגף חק"ר ועדי גרוס מנהלת הקדם יסודי באגף החינוך הגיעו ביום האחרון של שנת הלימודים לגן רקפת בגבעת עדה להוקיר ולאחל הצלחה רבה לחנה שרעבי סייעת הגן היקרה והותיקה, שלאחר עשרות שנים במערכת יוצאת לפנסיה.

אשכולות סיום שנה צילום: מועצת בנימינה-גבעת עדה

מוניק ועדי בירכו את חנה: "חנה יקרה, את מודל למסירות והשקעה, עשייתך הברוכה נעשתה בשקט וצניעות בלב רחב ואוהב וכך הצלחת להגיע לכל ילד ולכל ילדה. מאחלות לך אושר ונחת מצאצאיך, בריאות טובה ותהני מהשלב הבא".

מוניק ועדי עם הסייעת צילום: מועצת בנימינה-גבעת עדה

ביום הלימודים האחרון הורים, בבתי ספר שונים ברחבי המושבות, הגיעו לבתי הספר על מנת להודות ולהוקיר את עבודתם ואת פועלם של המורים וצוותי ההוראה ולהעניק להם שי קטן וצנוע, לאחר שנה מאתגרת, מורכבת ובלתי צפויה. על פניהם של הצוותים ניכרה התרגשות רבה והודיה למחווה.

מהמועצה נמסר: " מערכת החינוך שלנו בכללותה היא גאוותנו הגדולה, מערכת המסמלת את חוזקה של הקהילה, את ייחודה ואת אחדותה, קהילה הפועלת יחדיו גם בתקופות קשות. ברוך המקום שאלו הם מוריו, ברוך המקום שזו קהילתו.

חופש נעים לכולם".

גבע סיום שנה צילום: דוברות מועצת בנימינה-גבעת עדה
מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

חדשות חיפה

אורחים במסעדת ה-BP חיפה

מסעדת ה-BP המיתולוגית במפרץ חיפה אירחה השבוע את ניר ברקת, ראש עיריית ירושלים לשעבר והמועמד המרכזי להנהגת הליכוד לאחר עידן נתניהו. בנוסף, היום התארח במסעדה

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות