27.09.2021

יום שני

מועדון כדורסל מכבי נקסט אורבן חיפה

אילן בק, יו"ר מכבי נקסט אורבן חיפה: על איגוד הכדורסל להודיע שמכבי חיפה תשחק העונה בליגת העל

מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

לאחר שמנהלת הליגה הודיעה באופן סופי כי אליצור נתניה לא תשחק בליגה הראשונה, הנהלת מועדון מכבי נקסט אורבן חיפה פנתה רשמית לאיגוד הכדורסל בנושא.

אילן בק, יו"ר מכבי נקסט אורבן חיפה: "לאחר הודעתה הרשמית והסופית של מנהלת הליגה בדבר הישארותה של אליצור נתניה בליגה הלאומית, מקומה של מכבי נקסט אורבן חיפה בליגת העל. הנהלת הקבוצה נתנה לאיגוד הכדורסל, לבית המשפט ולמעורבים את כל הזמן שנדרש מתוך רגישות לסיטואציה ובהתאם לרוח הספורטיבית ואף ציינו מעל כל במה שבמידה ונתניה תעמיד תקציב לבסוף, היא זו שצריכה להיות בליגת העל. כאמור, זה לא המקרה.

כידוע, תקנון איגוד הכדורסל ברור מאוד ולא משאיר מקום לפרשנות במקרה הזה – היורדת הבכירה לליגת לאומית תופסת את מקומה של הקבוצה שלא עולה. כאמור, זו לא פרשנות שלנו אלא לשון תקנון איגוד הכדורסל.

כעת נגמר הזמן ואנחנו מבקשים לקבל מיידית אישור להישארותה של הקבוצה בליגת העל, שכן הליגה מתחילה בתחילת אוקטובר ואין לנו זמן מיותר להמתין.

לקהל הירוק אני רוצה להגיד, מועדון כדורסל מכבי נקסט אורבן חיפה יודע להעמיד תקציב מכובד שיאושר על ידי הבקרה התקציבית בזמן הקצר שלפנינו תוך ביצוע ההתאמות הברורות לקבוצה תחרותית בליגת העל, מקומה הטבעי של הירוקה מהכרמל."

לפי הנחייתו של פרופ' עודד מודריק, נשיא בית המשפט העליון של איגוד הכדורסל, מכבי חיפה תגיש מחר בבקר פנייה למנהלת הליגה ולידיעת איגוד הכדורסל, יחד עם זאת עמדתנו הברורה היא שעל איגוד הכדורסל להודיע למנהלת ליגת העל מחר בבוקר, שעל פי תקנון האיגוד מכבי נקסט אורבן חיפה תשחק בעונה הקרובה בליגת העל.

אילן בק צילום: עומרי שטיין, מכבי נקסט אורבן חיפה

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות