28.01.2022

יום שישי

צילום: איגוד ערים חיפה

איגוד ערים חיפה הודיע כי ניטר מספר חריגות במפעלי בז"ן, בקבוצת בז"ן הגיבו: "האיגוד הפך מגוף מקצועי ומהימן לגוף המונע משיקולים פוליטיים ולא עניניים"

במהלך השבוע האחרון ניטר האיגוד מספר חריגות בבז"ן.

לפני מספר ימים נצפתה להבה חזקה בלפיד בעקבות הזרמה רבה של חומר עודף לשריפה שנוצר עקב תקלה במתקן הפירום הקטליטי.

אותה תקלה גרמה להשבתת מתקן הדחת גופרית 4, במהלכה נצפתה פלומה מהארובה ונרשמו חריגות מערך הפליטה לתחמוצות גופרית. השלכות האירוע המשיכו להצטבר כשאמש מתקן הדחת גופרית 4 שב לפעילות, מה שלווה גם כן בחריגות מערך הפליטה לתחמוצות גופרית ובפלומה שנצפתה נפלטת מהארובה למשך כרבע שעה.

קבוצת בזן הגיבה: "צר לנו שאיגוד ערים חיפה הפך מגוף מקצועי ומהימן לגוף שמונע משיקולים פוליטיים ולא עניינים, וכי מנהליו עושים שימוש בסמכויות הגוף על מנת לקדם אג'נדה פוליטית במקום לשפר את איכות האוויר במפרץ חיפה. לגופם של דברים, כל הפעולות המתוארות שנעשו ע"י מפעלי בזן השבוע עומדות בתנאי הרגולציה הסביבתית המחמירה החלים על קבוצת בזן. האיגוד ממהר לגזור דין ולבצע שיימינג לתעשייה שלמה ועובדים רבים המניעים את התעשייה והכלכלה המקומית, מבלי לבדוק את הנתונים ותוך הפגנת חוסר הבנה מקצועי בסיסי. כאמור, בניגוד לטיעוני איגוד ערים, בזן פעלה במסגרת תנאי הרגולציה החלים עליה והכוללים מצבי הפסקה והפעלה ולא הפרה את תנאי היתר הפליטה (הקובעים את המותר והאסור)"

מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות