07.07.2022

יום חמישי

צוות היחידה להמשך טיפול הגשים חלום למטופלת צילום: דוברות כללית

אחרי למעלה מעשור שחולה עם ניוון שרירים לא יצאה מהבית: צוות אשפוז בית ביחידה להמשך טיפול במחוז חיפה וגליל מערבי בכללית הגשים לה חלום לטייל בטבע

במשך 10 שנים לא יצאה ע' מביתה בגלל מחלת ניוון השרירים. לאחרונה, צוות אשפוז בית ביחידה להמשך טיפול במחוז חיפה וגליל מערבי בכללית הגשים לה חלום, לצאת לטבע ולצפות בגלים המתנפצים על גבי החוף.

"אנחנו מלווים את המטופלת והמשפחה כ – 10 שנים וכל ביקור אנחנו שומעים על החלום שלה" סיפרה סחר נאטור, אחות ביחידה להמשך טיפול. "חזרתי ליחידה וד"ר מוחמד חואלד, רופא ביחידה ואני החלטנו שאנחנו מגשימים לה ולמשפחתה חלום ומי התחלנו לתכנן את הטיול.

לביתה של א' הגיעו צוות של מד"א, אמבולנס המשאלות והיחידה להמשך טיפול ויחד הורידו אותה מביתה על גבי מיטה מיוחדת והסיעו אותה באמבולנס לתחילת הטיול שהתחיל בתצפית בהר בבית ג'ן, לאחר מכן ארוחה חגיגית במסעדת אלערישה בכפר ראמה ומשם נסיעה לראש הנקרה וסיום בחוף, בטיילת נהריה, צפייה בשקיעת השמש עם בני משפחתה.

"לראות את ע' מחוץ לחדר, בטבע, במסעדה ובים היה אחד הרגעים המרגשים בחיינו. לאחר שנים רבות שלא יצאה מביתה, הצוותים לקחו אותה לטייל, לאכול, פשוט לבלות. חווינו חוויה מרגשת כמשפחה. אנחנו מודים לכולם" שיתפה אמא של ע'.

"ביחידה להמשך טיפול מאושפזים באשפוז בית 98 מטופלים מונשמים וצוות נותן מענה רפואי כל ימות השנה ובזכות השירות והטיפול המטופלים מטופלים בביתם ובחיק המשפחה. היה מאוד מרגש להגשים לע' ומשפחתה את החלום. המשפחה לא הפסיקה להודות לנו. זאת הייתה זכות גדולה לחוות את היום המיוחד עם המשפחה" סיכמה ניהל ח'טיב, מנהלת הסיעוד ביחידה להמשך טיפול. 

מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

יכול גם לעניין אותך

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות