13.06.2021

יום ראשון

קרדיט: דוברות כללית

אחות כללית נתנה טיפול חירום לפועל בניין שצנח מגובה 5 מטרים

בעת שאתי קרמר, מנהלת הסיעוד במרפאת כללית טירת כרמל מערב שהתה במרפאה בשעות הצהריים בהן היא סגורה לקהל, היא שמעה לפתע זעקות רמות. האחות יצאה מיד לראות במה המדובר ואם ניתן לסייע ופגשה באחד הפועלים בבניין ההולך ונבנה בסמוך, נסער, צועק ומבקש עזרה לחברו הפצוע. היא מיהרה להציג עצמה כאחות וכי ברצונה לסייע. אז הסתבר שמדובר באדם שנפל מגובה 5 מ' ואתי ביקשה מהפועל שיביא אותה אל הנפגע. 

היה קושי להגיע לפצוע שנפל באיזור לא נגיש באתר הבניה והפועל היה צריך להעביר אותה מעל חומה גבוהה.

הפצוע שכב על הבטן, ניכר דימום רב מהראש והאוזניים והיה מעורפל הכרה. אתי הנחתה את חבריו להזעיק דחוף מד"א ובמקביל החלה במתן עזרה ראשונה. היא וידאה שישכב במקום בטוח וללא תזוזה, לאחר ששטפה את פניו, איתרה את מקום הדימום ועצרה אותו בעזרת בגד שלקחה מאחד הפועלים.

כמובן שדאגה להרגיע אותו ואת הסובבים ונשארה לצדו עד שפונה בניידת טיפול נמרץ. אתי שהייתה נסערת ומודאגת יצרה קשר עם בית החולים כדי לוודא את מצבו.
"הוא מורדם ומונשם ומצבו קשה, אך אני מתפללת לשלומו ומקווה שהצלחתי לסייע ולו במשהו למצבו. הייתה זו פגישה עם המציאות הקשה של פועלי הבניין שנופלים מגובה ונפגעים ואני מייחלת לכך שתופעה זו תפסק. מי שרואה במו עיניו את המחיר יעשה הכל למניעתה", היא מוסיפה.

מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

פרשת השבוע

פרשת קורח

כניסת שבת: 19:17יציאת שבת: 20:32 אף אחד לא אוהב לקבל ביקורת, נקודה! לא ביקורת בונה (את מי?), ולא שום סוג של ביקורת המסתתרת תחת שמות שונים

תרבות

טייסי הדואר

טייסי הדואר, הינו מושג בהיסטוריה של התעופה בעולם, טייסים חלוצים בתחומם העומדים באותה שורה עם מגלי ארצות וחוקרי העולם, החלוצים במערב ארצות הברית , חוקרי

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות