16.06.2021

יום רביעי

קרדיט צילום: מכבי

'אות שר הבריאות' הוענק למכבי שירותי בריאות במחוז הצפון

מכבי, היא הקופה היחידה שזכתה באות עבור פרויקט ניידת טיפת חלב וניידת גריאטריה ביוזמת והובלת מחוז הצפון • מדובר בשירות מהפכני ויוצא דופן, שמנגיש את מיטב שירותי הבריאות שהפכו לרלוונטיים במיוחד בעידן הקורונה

ניידות טיפת החלב והגריאטריה של מכבי במחוז הצפון הן פיתוח חדשני ויוצא דופן שמטרתו להנגיש את שירותי הקופה ברמה הגבוהה ביותר לכל נקודה במחוז הצפון. מדובר בניידות מרווחות, חכמות ומאוד יעילות שתוכננו בהתאם עבור הגיל הרך ועבור הגיל השלישי. 

ניידת טיפת החלב משמשת כמרפאה על גלגלים, ומצוידת היטב בכל הציוד הנדרש ופועלת בכל אזור הצפון בהתאם לצורך. המהלך מהווה באופן מעשי הכפלה של מרפאות טיפת החלב של מכבי בצפון. המרפאה הגריאטרית הניידת מתפקדת כמו כל מרפאה גריאטרית ומאוישת על ידי רופא, אחות וצוות רב מקצועי . הצוות מעניק מגוון טיפולים ואבחונים שמטרתם מניעת הדרדרות תפקודית והעלאת איכות החיים בקרב אוכלוסייה זו . כעת, עם הצלחה גדולה של המיזם ותודתם של אלפי חברים שנהנו מהניידות, זכתה מכבי במחוז הצפון באות שר הבריאות על המיזם החדשני ויוצא הדופן.

קרדיט צילום: מכבי

מר רן סער, מנכ"ל מכבי: "כל אדם הוא עולם ומלואו ואין שום הצדקה בעולם שקשיש שצריך שירות גריאטרי יקבל אותו בתל אביב ולא בקרית שמונה- וזה המבחן. זה נשמע כ"כ פשוט וגאוני אך אף אחד לא חשב על זה קודם. מחוז הצפון חיברו אחד ועוד אחד ועשו את זה ובגדול".

ד"ר גלית קאופמן, ראש מחוז הצפון: " כבוד גדול עבורנו לזכות באות שר הבריאות, זהו רגע מרגש עבורי, הזכייה רק מעודדת אותנו להמשיך, לחלום, ליצור ולחדש. ניידות הבריאות שהוקמו בצפון- זו יוזמה ייחודית וחדשנית, ראשונה מסוגה בעולם. הרעיון והחזון מאחורי המיזם זה להנגיש את השירות הרפואי למקומות הכי מרוחקים בצפון. המיזם הינו פרי שיתוף פעולה של פרופסור שוקי שמר יו"ר אסותא, חברת 'עמל ומעבר' ומכבי שירותי בריאות".

קרדיט צילום: מכבי

חמדה שטויאר, מנהלת התפעול של מכבי במחוז הצפון: "לנו, כיזמים, יש המון רעיונות, אך כדי להפוך רעיון לפתרון של ממש, זה ההישג הגדול. וכשמדובר בבריאות, ההישג הזה הופך להיות הרבה יותר משמעותי כי בסוף מי שנהנה מזה אלו תינוקות, הורים וקשישים שמקבלים שירות בכל נקודה בצפון בזכות הניידות הללו".

מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

חדשות היום

מועצת עיריית חיפה אישרה תוספת תקציב של 47.5 מיליון ₪ לשיפור תשתיות ולתגבור מערך הניקיון, הגינון, הביטחון והבטיחות בשכונות העיר

רה"ע עינת קליש רותם: "לאחר חודשים של לימוד אישרנו אמש תקציב שיאפשר להוציא אל הפועל תכניות עבודה המתמקדות בשיפור כלל היבטי הניקיון במרחב הציבורי, והעלאת

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות