28.01.2022

יום שישי

צילום: רוני אלברט

אות נציב שירות המדינה לעובד המרכז הרפואי לגליל

אנואר עכאוי, סגן מנהל מרכז חלוקה במרכז הרפואי לגליל שבנהריה, זכה באות נציב שירות המדינה בקטגוריית מצוינות אישית. עכאוי זכה בפרס היוקרתי על הפגנת מוסר עבודה גבוה במיוחד, חריצות, מקצועיות ברמה הגבוהה ביותר, יצירתיות ו"ראש גדול".

עכאוי, בן 44, נשוי + 3, תושב הכפר שייח דנון שבגליל המערבי, עובד במרכז הרפואי מזה 24 שנה, ועבר את כל השלבים במערך מזון, משטיפת עגלות בראשית דרכו ועד לתפקידו החדש כסגן מנהל מרכז חלוקה. במסגרת תפקידו פועל אנואר בין השאר למען בטיחות ומניעת זיהומים במערך המזון, תוך קידום מהלכים לשיפור וחדשנות.מנהל המרכז הרפואי, פרופ' מסעד ברהום, שבישר לו על הזכייה, אמר כי עכאוי ניחן בשילוב יוצא דופן של מקצועיות ואנושיות, וכי המוטו של המרכז הרפואי, "אדם לאדם – אדם", הולם אותו במיוחד.

לרגל קבלת הפרס נפגשו פרופ' ברהום, חברי הנהלה ומנהל מערך המזון, אייל אלמוג, עם עכאוי, אותו בירכו באופן אישי לרגל זכייתו.אנואר עכאוי: "זהו רגע מרגש עבורי. אני רואה במרכז הרפואי בית שני, ובמידה מסוימת אפילו ראשון. הכל אני עושה מתוך אהבה והערכה עמוקה למקום שטיפח וגידל אותי מקצועית".

מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות