29.11.2021

יום שני

הדמייה: עמוס ברנדייס - אדריכלות ותכנון עירוני ואזורי בע"מ באדיבות דוברות קרית ים

אושר פינוי בינוי רחב היקף ברחוב יוספטל בקרית ים לראשונה מזה כמעט שנתיים

למי שטרם מודע, עיריית קריית ים באמצעות המינהלת העירונית להתחדשות, אגף ההנדסה ויחד עם רשות מקרקעי ישראל קידמה את תכנית יוספטל, אשר מציע בניית 1,850 יח"ד חדשות במקום 454 יח"ד קיימות. התכנית אושרה לקליטה בועדה הארצית לתכנון ולבנייה של מתחמים מועדפים לדיור (ותמ"ל).

ראש העיר דוד אבן צור: "תכנית יוספטל לפינוי בינוי במסלול רשויות מקומיות, מאפשרת לתושבים הליך בטוח והוגן בליווי המינהלת, גוף ציבורי שהוקם בעירייה בשיתוף הרשות הממשלתית להתחדשות עירונית. היתרון המרכזי בהליך מסוג זה, שהתושבים אינם צריכים לחתום לאף יזם עד לידיעה של מלוא הזכויות הניתנות. תכנית יוספטל היא לא פחות ממהפכנית ותהווה אבן דרך מכריעה בתנופת הבינוי והפיתוח של קריית ים".

במקביל לקידום התכנית, המינהלת פועלת לאיגוד התושבים בנציגויות מסודרות ולשמירה על זכויותיכם באמצעות עורכי דין הנבחרים רק ע"י בעלי הדירות. אנו קוראים לכל תושבת ותושב המתגוררים בשטחי התכנית ליצור קשר עם המינהלת בהקדם, ובעיקר לא חותמים לפני שמתייעצים!

הדמייה: עמוס ברנדייס – אדריכלות ותכנון עירוני ואזורי בע"מ באדיבות דוברות קרית ים
מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

חדשות היום

פירסט קלאס

מה עוד אפשרי להגיד על עומר אצילי שעדיין לא נאמר ? שחקן הקלאץ' של הליגה הישראלית הוכיח שוב מה טמון לו ברגליים, כשפעם השנייה העונה

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות