11.04.2021

יום ראשון

צילום ביצוע בדיקות קרקע ראובן כהן

אושרה חזרת הדיירים לבניינים הסמוכים למבנה בו קרס הקיר התומך ברחוב זלמן שניאור

בתום בדיקות קרקע ובדיקת יסודות המבנים, הותרה הבוקר [ד'] חזרת דיירי רחוב בורלא 12-14 ורחוב זלמן שניאור 15-17 [הסמוכים למבנה בו קרס הקיר התומך]  לדירותיהם

החזרה לבניינים הסמוכים הותרה בעקבות בדיקות נרחבות שנערכו ביוזמת אגף הפיקוח על המבנים בעיריית חיפה ע"י מומחי קרקע ומהנדסי בניין, אשר קבעו כי לא נשקפת סכנה למבנים אלה והדיירים יכולים לחזור לבתיהם. 


מהנדסי אגף הפיקוח על הבניה ימשיכו במעקב וניטור אזור קריסת הקיר על מנת לוודא כי אין כל שינוי  במצב הקרקע. בתוך כך פועלים עובדי מנהל התפעול בעיריית חיפה להחזרת מצב החצרות לקדמותן. 
במסגרת זו ימולאו ויכוסו הבורות שנחפרו לצורך בדיקת יסודות הבניינים, מתקיים ניקיון חצרות וחניות והאזור כולו מגודר.  


במקביל, נערך היזם עם יועצים מטעמו ובפיקוח היחידה למבנים מסוכנים, לפנוי ההריסות שנותרו בשטח הבניין בו קרס הקיר [זלמן שניאור 19-21] ולתיקון הנזקים עד לשיקום מלא וחזרת הדיירים גם לבניין זה. 
נציגי מנהל ההנדסה ושירותי הרווחה ימשיכו לסייע ולעמוד בקשר עם התושבים עד לחזרתם של כל הדיירים לבתיהם.

מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

חדשות היום

הכירו בטינדר וניהלו קשר כמה חודשים

ההפתעה היתה רגע לפני המפגש, כשהאישה העבירה את הטלפון לקביעת מיקום הפגישה והבעל נדהם היא מרצה באוניברסיטה, הוא איש צבא בדרגה בכירה ויחד הם נשואים

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות