01.08.2021

יום ראשון

קרדיט: דוברות המרכז הרפואי בני ציון

אופטימי מאוד: מנכ"ל המרכז הרפואי בני ציון מביע אופטימיות לגבי החיסונים

את האופטימיות הביע מנכ"ל המרכז הרפואי בני ציון ד"ר אוהד הוכמן בעת שאירח היום את סגן שר הפנים, הפריפריה והנגב והגליל הרב יואב בן צור

עוד אמר ד"ר הוכמן בפני סגן השר הרב בן צור : "אני יכול להבטיח לך שמערכת הבריאות עושה כל שביכולתה על מנת להעניק שירות רפואי מיטבי". 
סגן השר אמר: "נדיר לראות בית חולים שיש לו כל כך הרבה דברים ייחודיים כמו שיש בבני ציון". 
לאחר שקיבל סקירה נרחבת ממנכ"ל המרכז הרפואי על פעילות המחלקות השונות והפיתוח המואץ שבהן מצויות בימים אלה חלק מהמחלקות ובהן גם – הקמת אגף חדרי לידה ומיון ממוגן והשאיפה למצוינות, אמר סגן שר הפנים, הפריפריה והנגב והגליל הרב יואב בן צור: "הכרתי עוד קודם את המרכז הרפואי בני ציון, אך אחרי הסקירה שקיבלתי במהלך הביקור  על הפעילות הענפה המתבצעת בו כיום,  אני יכול להביע את התרשמותי הגדולה מהיקף פעילותו והאיכות הגבוהה של הצוותים הרפואיים והעובדים בביה"ח". 

צילום: המרכז הרפואי בני ציוןבמהלך ביקורו במרכז הרפואי בני ציון, ביקר סגן שר הפנים, הפריפריה והנגב והגליל בחפ"ק מחלקת קורונה וקיבל עדכון ממנהלת המחלקה  ד"ר אנה סולופוב והאחות הראשית במחלקה איה אשל על מצבם של המאושפזים ושיבח את הצוותים הרפואיים: "אתם עושים כאן עבודת קודש. יישר כוח".

את ביקורו, חתם סגן השר הרב בן צור בתערוכה הגיבורים של בני ציון המוצגת בביה"ח והמתעדת את פעילותם של הצוותים הרפואיים במחלקת קורונה. 
בסיום ביקורו שיבח סגן השר את מנכ"ל המרכז הרפואי: "שמחתי להיפגש אותו ולהיווכח שאתה מנהיג! ובזכות כך, אתה מנהיג את ביה"ח בצורה מעוררת הערכה גם בתקופת משבר הקורונה". ד"ר הוכמן הודה לסגן השר על השבחים ןעל ביקורו במרכז הרפואי.

מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

חדשות היום

משטרת ישראל ערכה השבוע פעילות אכיפה מוגברת בתחומי מרחב אשר שבמחוז חוף למען בטחון משתמשי הדרך ואיכות חיי התושבים

במסגרת המאבק בנגע תאונות הדרכים, ערכו השבוע שוטרי התחנות שבתחום מרחב אשר בשת"פ השיטור העירוני ומשטרת התנועה הארצית פעילות מוגברת בתחומי התחנות אשר התמקדה באכיפת

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות