27.09.2021

יום שני

בית ספר כרמים צילום: באדיבות דוברות מועצת בנימינה- גבעת עדה

אופטימיות ואווירת עשייה בפתיחת שנת הלימודים במושבות בנימינה-גבעת עדה

שנת הלימודים בבנימינה וגבעת עדה נפתחה כסדרה בכל מוסדות החינוך במושבות. ראש המועצה איתי ויסברג, מנכ"לית המועצה ניצן מחנאי גרמן, גזבר המועצה צור אוריון ושתי מנהלות אגף חק"ר (זו היוצאת וזו הנכנסת) – מוניק ווקנין וגלית אלרד, סיירו במוסדות החינוך במושבות, פגשו ילדים והורים נרגשים, נועדו עם הנהלות בתי הספר והגנים ונכחו בחלק מטקסי הפתיחה המרגשים.

שנת הלימודים הנוכחית נפתחה בצל העלייה בתחלואת הקורונה בארץ בכלל ובמושבות בפרט. קדמו לפתיחת השנה עבודת הכנה מדוקדקת של מטה המועצה, שבשילוב עם מבצעי בדיקות קורונה שונים לילדים ולהורים בוצעו עבודות תחזוקה ושיפוצים של צוותי המועצה בהשקעה ניכרת של כמעט שני מיליון ₪.

בית ספר גבעולים צילום: באדיבות דוברות מועצת בנימינה-גבעת עדה

אחת מהמטרות המרכזיות של שנת הלימודים תשפ"ב היא להמשיך וליישם את תכנית החינוך היישובית "חינוך בדרך שלנו", אשר שמה לה למטרה שילדי המושבות ילמדו יותר מחוץ לכותלי בית הספר, במרחבים המרהיבים הסובבים אותנו, ויפתחו דרך חשיבה יצירתית ושונה מעט מהמקובל.

מנכ"לית המועצה ניצן מחנאי גרמן מסכמת את פתיחת השנה:

"פתיחת שנת הלימודים היא תמיד אירוע מרגש לילדים, להורים ולצוותים. אנו נמצאים בפתחה של שנה מאתגרת שאיננו יודעים לגמרי כיצד תתפתח מבחינת מגבלות הקורונה, ולכן תכנית החינוך שלנו "חינוך בדרך שלנו" מקבלת משנה תוקף כאשר היא טומנת בקרבה תכני לימודים מחוץ לכותלי בית הספר.

אני רוצה להודות פעם נוספת לצוותי ההוראה, החינוך ועובדי המועצה שעבדו מסביב לשעון כדי להכין את שנת הלימודים הזו. שתהיה לכולנו – ילדים, הורים, צוותים ובכלל שנת לימודים פוריה, מוצלחת ובריאה"

בית ספר אמירים צילום: באדיבות דוברות מועצת בנימינה-גבעת עדה
מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות