18.05.2022

יום רביעי

צילום: אוניברסיטת חיפה

אוניברסיטת חיפה ומרכז המלך חאמד לדו קיום בשלום של בחריין חתמו על שיתוף פעולה לקידום סבלנות וחיים משותפים

אוניברסיטת חיפה ומרכז המלך חאמד לדו-קיום בשלום של בחריין, חתמו היום על הסכם שיתוף פעולה, שמטרתו לקדם סובלנות, והכלה של חיים משותפים במזרח התיכון. "סובלנות ופלורליזם הן התכונות המאפיינות את הקמפוס של אוניברסיטת חיפה ואנחנו גאים ונרגשים על שיתוף הפעולה ההיסטורי עם בחריין לטובת כל עמי האזור" אמר נשיא אוניברסיטת חיפה פרופ' רון רובין.

"לישראל בכלל לחיפה בפרט יש כל כך הרבה ערכים משותפים עם המרכז שלנו ועם בחריין – בעיקר הגיוון והפלורליזם. ביחד נעבוד ונשפר את החיים המשותפים של כולנו, לא רק עבור בחריינים וישראלים, אלא עבור המזרח תיכון כולו", אמר ד"ר חליד בן כליפא, יו"ר הוועד המנהל של מרכז המלך חאמד לדו קיום בשלום.

ההסכם לשיתוף פעולה מבוסס על חזון משותף של אוניברסיטת חיפה ומרכז המלך חאמד לדו קיום ומתוך הבנה ששיתוף הפעולה יכול לקדם את מארג החיים המשותף לבני כל הדתות. על פי ההסכם, יפעלו שני המוסדות לפיתוח של תוכניות מיוחדות לקידום דו קיום בין יהודים וערבים ותוכניות חינוכיות לקידום של מנהיגות צעירה.

ההסכם הנוכחי מצטרף לסדרה של הסכמים שחתמה אוניברסיטת חיפה לאור הסכמי אברהם, כמו ההסכם שנחתם רק לפני חודש עם הספרייה והארכיון הלאומי של איחוד האמירויות, הסכם לשיתוף פעולה אקדמי עם אוניברסיטת זייד האמירתית ועוד.

מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

יכול גם לעניין אותך

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות