28.01.2022

יום שישי

בתמונה: ראש מחוז הצפון של מכבי, ד"ר אייל פורמן, מבקר את הרופאים צילום: דוברות מכבי

אומרים תודה לרופאים של מכבי שירותי בריאות

השבוע מצוין בישראל "יום הרופא" המדגיש את התפקיד המיוחד אותו ממלאים הרופאים בחיי הקהילה. לכבוד האירוע, הנהלת מכבי שירותי בריאות בצפון יצאה לבקר במרפאות להוקיר את הרופאים על העשייה היומיומית, האתגרים מסביב לשעון והדבקות במטרה

בהנהלת מחוז הצפון של מכבי שירותי בריאות יצאו לבקר ולהוקיר את הצוותים הרפואיים במרחבי הצפון לכבוד 'יום הרופא' המצוין מדי שנה. ראש מחוז הצפון, ד"ר אייל פורמן, והרופאה המחוזית, ד"ר ריזאן סח'ניני, הגיעו למרפאות 'מכבי' ברחבי הצפון על מנת לברך את הרופאים כהוקרה על טיפולם המסור בחברי מכבי ולציין יחדיו את יום הרופא במחוז הצפון. "במכבי ובמחוז הצפון המטופלים והרופאים במרכז, תפקידנו לגייס את הטובים ביותר, לתמוך אותם ולסייע על מנת לייצר מענה רפואי מצוין בסטנדרטים של מכבי" מסר ראש מחוז הצפון של מכבי, ד"ר אייל פורמן.

בתמונה: ראש מחוז הצפון של מכבי, ד"ר אייל פורמן, מבקר את הרופאים צילום: דוברות מכבי

במכבי מסכמים את 2021 בהצלחה את קידום הרפואה בצפון והנגשת הרפואה למטופלים בזכות מגוון טכנולוגיות רפואיות חדשניות ומוסיפים כי בשנה הקרובה פריסת השירותים תתרחב אף יותר.  עם פתיחת שנת 2022 במכבי מפרסמים נתונים לגבי תמונת הבריאות במחוז הצפון, מהם עולה כי את שנת 2021 מכבי מסכמת עם עוד 12,279 חברים חדשים שבחרו להצטרף למכבי.  

עוד נמצא בשנת 2021 כי 30,158 חברי מכבי במחוז הצפון שחלו בקורונה טופלו בביתם על ידי רופאי המשפחה וסה"כ חוסנו במנה השלישית 263,784 מטופלים שהם 74% מאוכלוסיות היעד. בנוסף, התקיימו 2,806,209 ביקורים פרונטליים לרפואה ראשונית במחוז הצפון, ו- 1,042,869 ביקורים וירטואליים. ברפואת המשפחה התקיימו 1,888,872 ביקורים פרונטליים ו-741,274 ביקורים וירטואליים. ברפואת הילדים התקיימו 683,389 ביקורים פרונטליים ו- 223,992 ביקורים וירטואליים. בנוסף, ברפואת הנשים התקיימו 233,648 ביקורים פרונטליים ו-77,603 פניות וירטואליות. 

בשנה האחרונה התקבלו במחוז הצפון 369 מכתבי תודה לצוותים הרפואיים, כאשר את מספר מכתבי התודה הרבים ביותר קבלו רופאי המשפחה עם 133 מכתבי תודה. במחוז הצפון מעניקים שירותי רפואה כ-1,200 רופאים, בכ-2,300 מרפאות לרפואת משפחה, ילדים, נשים ולשאר מקצועות הבריאות השונים. "היום אנחנו מביעים הערכתינו לרופאים המצוינים שלנו הפרוסים על פני המחוז כולו. ביום זה חשוב לנו להעניק חיבוק גדול ולהודות להם על עבודתם ונאמנותם למאות אלפי מטופלים בצפון שזוכים מדי יום לקבל טיפול אמפטי ומלא בחמלה" סיכמה הרופאה המחוזית של מכבי בצפון, ד"ר ריזאן סח'ניני.

צילום: דוברות מכבי
מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות