19.01.2022

יום רביעי

צילום: דוברות עיריית קרית אתא

אומנות או מלחמה ? האומן דוד רוטמן מצא דרך לשלב ביניהם בתערוכה חדשה המציגה את ציוריו בספרייה העירונית בקרית אתא

רשת המתנסים בקרית אתא בשיתוף עם מרכז מורשת בגין מציגים בספרייה העירונית תערוכה ייחודית של האמן דוד רוטמן בנושא: "עשו אמנות, לא מלחמה".

התערוכה מספרת בציורים את סיפורו של דוד שלמד בצבא איך לירות, אבל בין המטווחים גם מצא זמן לצייר ושילב בין השניים. האומנות שלו מתמקדת בשיטה ייחודית של ציור עם נשק חם כאשר יצירתו מהווה דרך עבורו להתמודד עם החוויות הקשות שחווה במהלך שירותו הצבאי. 

בפתיחת התערוכה בשבוע שעבר נפגש ראש העיר יעקב פרץ עם מנהל מרכז מורשת בגין, הרצל מקוב. השניים דנו על הפעילות המשותפת המתקיימת בעיר ועל שיתופי פעולה עתידיים.

התערוכה מוצגת בספריה העירונית (רח' רמז 14) ותוצג עד תאריך 27.1  (ניתן לבקר בתערוכה ללא עלות בימים א' – ה' בין השעות 11:45-9:00 ו- 18:45 – 15:00. )

צילום: דוברות עיריית קרית אתא
מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

חדשות היום

עבודות תשתית נרחבות ברחוב מינץ בקרית אתא

העבודות מתבצעות במסגרת שיקום שכונות ותיקות בכל העיר במסגרת תוכנית הפיתוח העירונית, החלה עיריית עיריית קרית אתא בביצוע עבודות תשתית נרחבות ברחוב מינץ כחלק משדרוג

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות