19.01.2022

יום רביעי

צילום: דוברות המשרד לביטחון הפנים

אגף הפיקוח והשיטור העירוני במגדל העמק זכה ב מענק בשווי מאה אלף ש"ח מהמשרד לביטחון הפנים במסגרת כנס של מערכי אכיפה עירוניים

כנס הוקרה וקבלת פרסי יחידות מצטיינות של מערכי אכיפה עירוניים במעמד השר לביטחון הפנים עמר בר-לב, מפכ"ל משטרת ישראל, רב ניצב יעקב שבתאי התקיים השבוע במהלכו חולקו פרסי הצטיינות ותעודות הוקרה ליחידות מצטיינות מהשיטור העירוני

ברכות לאגף הפיקוח והשיטור העירוני במגדל העמק. בסקר שנערך עם אנשי מפתח בתוכנית השיטור העירוני בחודש יולי האחרון על ידי לשכת המדען הראשי במשרד לבט"פ בשיתוף מנהלת השיטור העירוני בקרב 40 נושאי תפקידים העלה כי קיימת שביעות רצון גבוהה (95%) בקרב אנשי המפתח מתוכנית השיטור העירוני, וישנה חשיבות רבה להמשך התוכנית, ישנו שיתוף פעולה ותיאום (95%) בין המשטרה לרשות המקומית לעניין הפעלת מערך השיטור העירוני ודירוג השגת מטרות השיטור העירוני הינו גבוה (85%).

בסקר לקחו חלק מפקד השיטור העירוני, מפקד תחנה, ראש עיר ומנהל יחידת הפקחים) מ-10 רשויות (שנבחרו בצורה מייצגת) בהן תכנית השיטור העירוני פועלת מעל שנה. מטרתו של הסקר הייתה לבחון עמדות אנשי המפתח ותחושותיהם לעניין מטרות התוכנית, שביעות הרצון, מעורבות ושותפות של הגורמים השונים בעירייה ובשיטור העירוני בהפעלת התוכנית. אגף הפיקוח והשיטור העירוני זכה לציון מירבי העומד על 100 ובפרס כספי על סך 100 אלף שקלים.

השר לביטחון הפנים עמר בר-לב אמר: "לא בכדי השיטור העירוני זה נושא שעסקתי בו רבות מאז כניסתי לתפקיד. ראשי מועצות ויישובים מכל הארץ מדפקים על דלתי בבקשה להקים מערך של שיטור עירוני עבור תושביהם. כמובן שאם הייתי יכול – הייתי אומר כן לכולם. אבל הרצון חוצה הערים והרשויות רק מוכיח את הערך הברור והמוחלט של השיטור העירוני.

הסיבה העיקרית לכך היא ברורה בעיני – שיתוף פעולה. בעזרתכם, היחידות המצטיינות של השיטור העירוני, מתאפשר שיתוף פעולה בין שוטרים לפקחים, בין המשטרה לרשויות המקומיות. שיתוף פעולה זה הוא חשוב מעין כמוהו, אף מעבר לפעולות השיטור העירוני עצמן. הוא מזין ומחזק את היחסים בין הגורמים הללו, ובכך תרומתו היא גדולה ממה שאתם יודעים ורואים".

מפכ"ל המשטרה רנ"צ יעקב שבתאי הוסיף: "יחידות השיטור העירוני מחזקות באופן משמעותי את מערך הסיור בתחנה, ומהוות עוד כלי בסל הכלים של משטרת ישראל לחידוש הקשר בין הקהילה והמשטרה. השיטור העירוני מאפשר למשטרת ישראל להכיר מקרוב את בעיותיה החברתיות של כל קהילה, למפות ולאתר תופעות פשיעה, ולטפל בהן בדרך של שותפות עם ראשי הרשויות. השוטר והפקח מסמלים את שותפות המשטרה והקהילה במשימה זו".

אלי ברדה ראש העיר סיכם: "מדובר על שיתוף פעולה טוב, על יחידה אחת, משפחה. העירייה הקצתה מבנה והשקיעה בהתאמתו והינו פרויקט דגל משותף שעומד בדרישות של משטרת ישראל וזו הזדמנות להודות למנכ"ל העירייה שלום זוזוט, לאיליה חייט מחזיק תיק הפיקוח, לבוריס נמירובסקי מנהל האגף, לסנ"צ יניב סויסה מפקד תחנת המשטרה בעיר ולפקד אופיר בר מפקד השיטור העירוני".מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

חדשות היום

עבודות תשתית נרחבות ברחוב מינץ בקרית אתא

העבודות מתבצעות במסגרת שיקום שכונות ותיקות בכל העיר במסגרת תוכנית הפיתוח העירונית, החלה עיריית עיריית קרית אתא בביצוע עבודות תשתית נרחבות ברחוב מינץ כחלק משדרוג

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות